Het toppunt van vriendelijkheid

...zal je ervaren wanneer je jouw zwemconsulent contacteert. Zit je met een vraag of een nuttige suggestie? Neem gerust contact op.

SPORTA-CONSULENT ZWEMMEN

Tel.: 03/286.58.23
Fax: 03/286.58.09
E-mail: zwemmen@sporta.be
Boomgaardstraat 22 bus 50
2600 Berchem

SPORTA-RAAD

De Sporta-raad komt op regelmatige tijdstippen bijeen om alle belangrijke sportieve beslissingen te nemen. De nationale Sporta-raad bestaat uit:
Laurent Brabant (voorzitter Sporta-raad Zwemmen West-Vl.)
Lieve Clarysse (WZC, Sporta-raad Zwemmen West-Vl)
Frieda Neyrinck (ZTB, Sporta-raad Zwemmen West-Vl.)
Molemans Rik (ZCN)
Van Heyst Joyce (Sporta-consulent Zwemmen)

SPORTA-RAAD ZWEMMEN WEST-VLAANDEREN

Laurent Brabant, Oostrozebekestraat 136 - 8760 Meulebeke - 0486/78.11.05 - brabant@scarlet.be
Lieve Clarysse, Secretaris Vanmarckelaan 14 - 8560 Moorsele - 056/40.42.00 - lieveke64@gmail.com 
Clement Simoen, Braambrugstraat 20 - 8420 De Haan - 0486/61.05.42 - clement@bredensebruinvissen.be 
Nathalie Demunck, Brabantstraat 36 - 8850 Ardooie - 051/74.79.73 - demunck.n@scarlet.be
Frieda Neyrinck, Adamstraat 6 - 8720 Markegem - 051/63.52.88 - frieda@zwemclubterborcht.be 
Peter Schotte, Hoppestraat 16 - 8560 Wevelgem - 0468/11.79.96 - schotte.peter@telenet.be