Het toppunt van volleyplezier

...beleef je in een club waar de teamgeest topfit is. Bij onderstaande clubs is volleyballen een waar plezier.

ClubnrClubnaamContactpersoonE-mail
VB/267 Balleke Smash (Smash Neerijse) Vanderlinden Hans hans.vanderlinden2@telenet.be
VB/153 Blauwput Omnisport Imbrechts Leen leenimbrechts@hotmail.com
AN/591 Bonoblok Muizen Rutten Erwig erwig.rutten@scarlet.be
VB/202 Break Out Leuven Van Baelen Dimitri info@break-out.be
VB/254 De Driemtiem Cosemans Patrick patrick.heidi@telenet.be
VB/154 Eagles Recreatie Versieren Johan joveco@scarlet.be
VB/155 Gelivoc Goovaerts Marc goovaerts_marc@hotmail.com
VB/156 Hevoba Selleslach Paul paul.selleslach@telenet.be
VB/157 Hubevo Mollie Koen hubevo@telenet.be
VB/158 Humbeek Recreatie De Boeck Ellen ellendeboeck@outlook.com
VB/280 Introvoc Leuven Van Win Joris vanwinjoris@hotmail.com
VB/160 Lovoc Mitrea Maria vanbeckbergen.mitrea@gmail.com
VB/163 Pariflint Vanderveken Marc marc_vanderveken@hotmail.com
VB/164 Patters Lefever Patrick catherine.morel@telenet.be
VB/165 Redavo Delcourte Michele mich_delcourte@yahoo.com
VB/166 Revol D'hondt Geert geert_dhondt@hotmail.com
VB/253 VC Yabba Ultra Tonnelier Geert geert.tonnelier@telenet.be
VB/170 Voervallei VCV Schouberechts Christine gilbert.van.aerschot@telenet.be
VB/293 Volley Boutersem Bastijns Jan bastijns.jan@gmail.com
VB/284 Volley Steenveld Vanthienen Wendy wvthienen@gmail.com
VB/112 Volleybalclub STERKO Flamant Koenrad SPORTA@STERKO.BE
VB/172 Wevok Sint-Joris-Weert Bruggemans Michel m.bruggemans@telenet.be