Het toppunt van volleyplezier

...beleef je in een club waar de teamgeest topfit is. Bij onderstaande clubs is volleyballen een waar plezier.

ClubnrClubnaamContactpersoonE-mail
AN/566 AMPERSAND Brouwers Dirk brouwers.dirk@telenet.be
AN/567 ANTENNA UKRAINE Pysson Rik rik.pysson@skynet.be
OV/257 Asterix Kieldrecht Goeminne Marleen walter.poppe3@telenet.be
OV/314 AVO Melsele Antonissen Wencke wencke.antonissen@gmail.com
OV/299 Beveren VC Van Duyse Heidi hvanduyse@skynet.be
AN/571 BLOKKEER ZANDHOVEN Pareit Sofie maartenensofie@gmail.com
AN/573 BOVO VZW Ghewy Sofie sofieghewy@hotmail.com
AN/574 BOVOK Schauwvlieghe Chris bovok@scarlet.be
AN/575 BRAVOC RANST Vaneynde Els elsvaneynde@telenet.be
AN/576 CANTINCRODE Seghers Luc l.seghers@telenet.be
OV/272 CAVAVO Staut Ann ann.staut3@telenet.be
OV/258 Dalvo VC Janssens Karen karemie.janssens@gmail.com
AN/776 Den doedelzak VC Suy Greg greg.suy@gmail.com
AN/577 DON BOSCO HOBOKEN VC Verstraeten Joris joris.verstraeten@ibz.fgov.be
AN/578 DOSKO@RISTORNO Maas Guy guy.maas@proximus.be
AN/581 Duvo De Vos Wim wim.de.vos@telenet.be
OV/259 Een Twee Drei VC De Laet Charlotte charlottedelaet84@gmail.com
AN/579 FIXIT WUUSTWEZEL Van der Veken Marc marc.van.der.veken@skynet.be
AN/580 GEEL-ZWART WIJNEGEM Van Hoof Senne vanhoofsenne@gmail.com
OV/263 GIMME Waasland De Roeck Eva evaderoeck@hotmail.com
AN/606 Hellvoc Everaert Luc luc.everaert2@telenet.be
AN/775 Herenthout VC Gabriels Yves yves.gabriels@telenet.be
AN/584 JOH VOLLEY Benoy Sara sara.benoy@wesdec.be
AN/585 JOLEDI Sergoynne Jos jos.sergoynne@skynet.be
AN/586 JONG EDEGEM Govaerts Erik goverik@yahoo.com
AN/587 KADEE BORNEM Van Laer Koen koen@eccleanservicesgroup.be
AN/588 KESSEL.BE Kegelaers Thomas thomaskegelaers@gmail.com
AN/589 KOKAZ Van Der Sande Ann ann.van.der.sande@telenet.be
AN/590 KOMART Gysbergs Nadine nadine.gijsbergs1@telenet.be
AN/593 MAVOC MECHELEN Troch Paul paultroch@skynet.be
OV/261 Meilsen VC Winckelmans Kurt kurt.winckelmans@hellmann.com
AN/594 MENTHA Van Scharen Peter petervs@scarlet.be
AN/595 METEOOR Van Bunderen Andre andre.van.bunderen@telenet.be
AN/596 Mortsel Volley Antwerpen Struyf Dirk struyf_dirk@yahoo.com
OV/262 Nidavoc Batens Shana shana_batens@hotmail.com
AN/872 OKEE VC Van Thielen Karin karinvtolse@gmail.com
AN/599 OSTA BERCHEM Verbeeck Stefanie secretaris@ostaberchem.be
AN/600 OV DENNENBAD Van Put Edwin edwin.van.put@telenet.be
AN/602 OXACO BVC Antwerpen Theuns Werner Werner.Theuns@toyota-europe.com
AN/662 Pannenhuiseke VK Jaspers Tinne secretaris@pannenhuiseke.be
AN/603 PATRIA De Roover Stijn deroover.stijn@gmail.com
AN/604 RACING DEURNE OB Van Gorp Ludo gorpvandie@scarlet.be
AN/703 RVW Breugelmans Kim kim.breugelmans2@gmail.com
AN/607 SIMIKOS De Boeck Willy willy.deboeck@pandora.be
AN/609 SLOEP VC Mortelmans Jozef jozef.mortelmans@pandora.be
AN/640 SMASH LIER VC Van Dyck Patrick vcsmashlier@skynet.be
AN/611 SVEKA SCHOTEN Bresseleers Mia mia.bresseleers@skynet.be
AN/664 t Konifair Van Thillo Tim vanthillotim@gmail.com
AN/612 t PLEINTJE Vanarwegen Melissa melissa_vanarwegen@hotmail.com
OV/336 Temse Volley Team van Landeghem Gudo gudo.vanlandeghem@gmail.com
AN/618 TESLA LINT VC Verhoeven Rudy rudy.verhoeven.rv@gmail.com
OV/323 VAMOS Stekene, Sint-Gillis-Waas Vijt Nele nele_vijt@hotmail.com
AN/615 VCK Stevens Jos josstevens12@skynet.be
AN/737 Vintage Volley Verhasselt Katrien vintagevolley@outlook.com
AN/617 VOJAKA VZW Waeijaert Stijn stijn_waeijaert@live.be
AN/619 VOLLEY NIEL Verrydt Robert robert.verrydt@telenet.be
OV/273 Volleydots De Jonghe Caroline dejonghecaroline@gmail.com
AN/667 Volmar Ekeren Van Onckelen Sandra sandra.vanonckelen@scarlet.be
OV/264 Vos Reinaert Van Royen Isabelle nico.van.den.hende@telenet.be
AN/613 VOS SCHILDE Van Den Plas François vos.secretariaat@telenet.be
AN/621 VOSCO Van Braekel Vicky vicky.van.braekel@telenet.be
OV/265 VP Gaverland Van Nederkassel Thomas thomas.vannederkassel@gmail.com
AN/623 WEK LOENHOUT Van Dijck Kris peterkris@telenet.be
OV/266 Wemmenem Stuer Marina stuer.marina@telenet.be
AN/624 WOKA Boey Tom tom.boey@skynet.be