Het toppunt van een sociale conditietest

... is aan de start verschijnen van een Sporta-Run in jouw streek. Dat is niet alleen een zegen voor je eigen conditie, je steunt er gelijktijdig een sympathieke Sporta-club mee én je mag er gerust van zijn dat je een kwalitatieve recreatieve jogging zal meemaken. Maak er een doorgedreven training, jouw sportieve uitdaging van het jaar of een gezellige sportuitstap met je vriend(inn)en van en voel je welkom op onderstaande Sporta-Runs.

  1. 22 jun
Stratenloop Ruddervoorde
Ruddervoorde

Doe op 22 juni 2018 mee aan de Stratenloop Ruddervoorde.

  1. 23 jun
Leeuwerikjogging
Zonnig Leven, recreatiecentrum, Jan Vanderstraetenstraat 198, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

WEDSTRIJD WORDT AFGELAST!

  1. 23 jun
Achilles-Natuurloop en Snoepjesrun
Gemeenschapscentrum Hof Ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 Opwijk

Een mooi stukje natuur en een volledig inzet van onze club om een mooie sportieve namiddag te beleven.

  1. 24 jun
Den Hoeselér Run
GC Ter Kommen, Kleistraat 6, 3730 Hoeselt

Sinds 2016 een nieuwe loopwedstrijd in Limburg. De 5 km en 10 km gaat over een heuvelachtig parcours doorheen het prachtige haspengauw.

  1. 24 jun
Vrije Natuurloop Gelro(n)de
Sportschuur Gelrode, Pastoor Dergenstraat 46, 3200 Gelrode

Een natuurloop met vrije start, waarbij de tamelijk geaccidenteerde parcours de deelnemers langs en door de mooie natuurgebieden in de omgeving van

  1. 24 jun
Schotense Braderijloop
Atletiekpiste Louis Wouters, Braalstraat Gemeentepark, 2900 SCHOTEN

Gezellige loop in en rond de groene omgeving van het meentepark van schoten.

  1. 29 jun
Trappistenloop
Vinderhoute, Neerstraat 43, 9921 LOVENDEGEM

Loop per ornde een trappist samen

  1. 29 jun
Adelardusjogging + kidsrum
Voetbalternijn Huise, Lange Aststraat 11, 9750 Huise

  1. 30 jun
HZR17
Parochiezaal Nieuwmoer, Prelaat Deckersstraat 8, 2920 Kalmthout

Reeds voor de 4de keer wordt deze loop succesvol georganiseerd.

  1. 01 jul
Dwars door Zulte
Vrije basisschool Olsene - Heirweg 30 - 9870 Olsene-Zulte

Afstanden

Kids

200 m

550 m

1100 m

Volw.

6 km

12 km

Vertrekuren

Kids

  1. 06 jul
Peulis Jogging
Terrein SK Peulis Voetbalstraat 1 2580 Putte

18u30

18u35

18u45

19u00

19u45

-

100 m

200 m

1000 m

5 km

8 km

  1. 08 jul
Raploperkesjogging
Feesstent - Markt - 9660 Brakel

Afstanden

Kinderen (400 m)

Jeugd (800 m)

5 km – 10 km – 15 km

Wandelaars 5 km

Vertrekuren

  1. 21 jul
Dender – en Scheldejogging
Clublokaal ACDL - Einde van de Oud Kerkhofstraat - 9200 Dendermonde

Afstanden

Kinderloop 6 t.e.m. 8 jaar - 350 meter

Jeugdloop 9 t.e.m. 12 jaar - 1,3 km

Jogging 4, 8, 16 km

  1. 25 jul
GAC natuurloop
Atletiek piste op De leunen te Geel- Zwanenstraat 6 - 2440 Geel

Jeugd: 250m – 500 m – 1000m

Volw. 6.8 km – 10.9 km

  1. 27 jul
SNA - jogging
Vrije Basisschool Welle - Kerkstraat 55 - 9473 Welle-Denderleeuw

Afstand(en):

Jeugd: 500 m – 1000m

Volw. 3.5 km – 7 km – 10.5 km

              

  1. 03 aug
Herentals loopt – LU 2u van Herentals
Feesttent grote Markt Herentals - Grote Markt - 2200 Herentals

Afstand(en):

Jeugd:

80 m

200 m

500 m

1000 m

G-atleten 200 m

  1. 04 aug
34ste stratenloop Gelrode
Lambert Verkindenplein - 3200 Gelrode

250 m

500 m

1000 m

G-loop 1000m

2 km

6 km

12 km

-

14u30

15u30

  1. 10 aug
Stratenloop Denderleeuw
Sporthal Otto - Walleken 12 - 9470 Denderleeuw

Afstand(en):

Kidsrun;

500 m & 1000 m

Volw. 2.5 km, 5 km en 10 km

              

  1. 11 aug
Pelikaanrun
Tent Enameplein - Enameplein - 9700 Oudenaarde - Ename

Afstand(en):

Kinderloop;

300 m

500 m

Pelikaanrun;

5 km

10 km

 

  1. 11 aug
Bierloop
Holbeek plein - Klein-langeveld 30 - 3220 Holsebeek

150m

600 m

3.4 km

7.2 km

14.4 km 

Vertrekuur

15u00    Kinderreeksen

16u00   

  1. 14 aug
Hagelandjogging
Sportham ’t Solvend - Ralisweg 13 - 3390 Tielt-Winge

Afstanden

4.7 km

5.7 km

11.4 km

Vertrekuur

18u45

19u30

  1. 17 aug
5de Moerhofloop
Sporthal Moerbeke-Waas - Hospicestraat 18 - 9180 Moerbeke-Waas

Afstand(en):

Jeugd

600 m en 1000 m

Volw.

5 km, 8.25 km en 12.5 km

  1. 24 aug
Steenbergjogging
Domein Steenberg - Oudenaardsesteenweg 454 - 9420 Erpe Mere

Afstand(en):

Jeugd

500 m & 1000m

Volw.

2.5 km, 5 km, 10 km

 

  1. 25 aug
31ste kermisjogging
Sporthal Erwetegem - Smissenhoek 103 - 9620 Zottegem

Afstand(en):

Kidsrun

350 m & 700 m

Kermisjogging

2,6 km, 7 km, 14 km, 21 km

  1. 25 aug
De 6 uren van Merksplas
De Kolonie te Merksplas - Dammekenstraat einde - 2330 Merksplas

Afstand(en):

6 uren estafetteloop, per ploeg.

 

Vertrekuur:

13u00

  1. 26 aug
Decathlon’s Klein willebroek loopt
Hazewinkel - Stuyvenbergbaan 9 - 2830 Heindonk

Afstand(en):

Kidsrun

G-run 4,5 km

8 km & 16 km

 

Vertrekuur:

  1. 31 aug
Ergodome-Blommeghem
Cafe Schuter, Markekerkstraat 24, 8510 Marke

Afstanden

Lange wedstrijd 10 km

Korte wedstijd 4 km

Jeugdreeksen van 300 m tot 2000 m

Vertrekuren

  1. 01 sep
de 10 km van Koolskamp
Zaal judolokaal, Klaverstraat 8, 8851 Koolskamp

Afstanden

250 m geb. 2012 en later

470 m geb. 2011-2008

940 m geb. 2007 - 2004

  1. 01 sep
3de Muggenberg jogging
Feesttent, Netelzeepstraat, 3460 Bekkevoort

Afstanden

4 km

8 km

12 km

Kidsrun 500 m

Karamelloop (kleuters)

Vertrekuren

10u00: 4 km

  1. 01 sep
Halve marathon van Evergem, jogging 6,7 km en kidsrun
Sporthal Evergem, Kapellestraat 75, 9940 Evergem

Afstanden

1 km

6,7 km

21,1 km

Vertrekuren

15u00

14u50

14u00

  1. 08 sep
Corneliusrun
Sporthal De Bosserij - Acaciastraat 31a - 8210 Veldegem

Afstanden

500 m   Kidsrun

1 km      Kidsrun

5 km      Run

10 km   Run

5 km      Handbike

10 km   Handbike

  1. 14 sep
42ste DWARS DOOR DADIZELE VOOR VRIJE SPORTERS
Parochiaal Dentrum "Den Ommeganck", Ridder Janlaan 3, 8890 DADIZELE

Afstanden

  1. 23 sep
Netedal Natuurloop
LRV lokalen, Hooiweg 1s, 2222 Itegem

Afstanden 

4,3 km

9,2 km

12,88 km

Vertrekuur

10u00

  1. 23 sep
Halve marathon Druivenstreek
Altetiekpiste Den Heurck, Heurckstraat 3, 3090 OVERIJSE

Afstanden 

8 km: 11u00

21 km: 10u00

 

  1. 29 sep
De Beisbroekbosloop
Beisbroeldreef 12, 8200 Brugge

Afstanden

Rondes van 2 km

Vertrekuur

13u00

 

 

 

 

  1. 07 okt
3de Pereboomse Krekentrail
Loodsen Herssens Tollenaere, Baggaart Noord, 9180 Moerbeke-Waas

Afstanden

32.5 km: 12u00

22.5 km: 13u

16 km: 14u00

7.8 km: 15u00

Jeugdtrail 600 en 1000 m: 14u05

 

  1. 07 okt
Noordrun
Basisschool Noordlan, Begijnhoeve 6, 2040 Zandvliet

Afstanden

4 / 8 / 12 km volwassenen

4 km Kidsrun (gratis tot 16 jaar)

Vertrekuren

16u00 volwassenen

16u05 Kids

  1. 20 okt
12de Heimolenjogging
Molenstraat, 3140 KEERBERGEN

Afstanden

5,4 km

10,8 km

16,2 km

 

Vertrekuren

15u

  1. 21 okt
6de Tragewegen jogging
kerkomsesteenweg 49 - 3370 boutersem

Afstanden

Kidsrun

5 km

10 km

16 km

21 km

Vertrekuren

10u00 

10u30 

  1. 11 nov
Poppies'run
OC't zonnerad - Tresoriersstraat 6 - 8980 ZONNEBEKE

Afstanden

300 m = 2011 & 2012

600 m = 2009 & 2010

900 m = 2007 & 2008

  1. 17 nov
Fluonightrun Gent
Sport- en recreatiepark Blaarmeersen - Zuiderlaan 5 - 9000 GENT

Afstanden:

Kidsrun 1000 m

Nightrun ca 6 km

 

Vertrekuren

Kidsrun 20u45

  1. 23 nov
Fluonightrun Aalst
Atletiekpiste Aalst - Frans Blanckaertdreef - 9300 Aalst

Afstanden

Kidsrun 1000 m

Nightrun ca 6 km

 

Vertrekuren

20u00 Kidsrun

20u30 Nightrun

 

 

  1. 15 dec
Bredene Loopt
MEC Staf Versluys - Kapelstraat 76 - 8450 Bredene

Afstanden

4, 7 & 14 km

 

Vertrekuur

13u50 4km

14u00 7 en 14km